Společnost Marc Cain navrhuje a vytváří kousky, které doprovázejí ženy v každodenním životě: Zaměřuje se na moderní, sebevědomou ženu, která dnes žije, je otevřená a zvědavá. Miluje být ženou a vyjadřuje se tím, co nosí – ženské a přirozené. Nezná žádný věk; je souhrnem jejích zkušeností a dojmů a prochází životem pozitivně a nenuceně. Kolekce Marc Cain jsou stejně rozmanité jako ženy, které je nosí. Móda, která je vždy trochu jiná. Nezaměnitelná žena a nezaměnitelná móda.

Helmut Schlotterer, předseda představenstva, založil v roce 1973 mezinárodně úspěšnou módní společnost Marc Cain. V uplynulých desetiletích každou sezónu reinterpretovali kolekce s velkým důrazem na detail a dokonalost do posledního detailu. Věnovali zvláštní pozornost nejvyšším požadavkům, které kladli na design, kvalitu, materiály, inovativní způsoby zpracování a přizpůsobení. To, co definuje jedinečný vzhled Marca Caina, je zvláštní napětí vytvořené jemnou souhrou různých materiálů a siluet – živých, expresivních a nekomplikovaných.

MARC CAIN intenzivně pracuje s novými technologiemi, aby mohli vyrábět výrobky, které nesou značku kvality 100% Made in Germany.
Barevné spektrum produktů nejen ukazuje barvu, ale také rozzáří vaše oblíbené kousky. 
Umění však není jen v designu: Přikládají velký význam pečlivému výběru nejinovativnějších a nejlepších materiálů a vytváření módy, kterou ženy o čtyři desetiletí později oceňují a milují.